אירועים עסקיים באילת

תוכן עניינים

כשמדובר על אירועים עסקיים, מאוד חשוב להבין, לפי סוג העסק והכיוון שבעל העסק רוצה לקחת אותו, איזה סוג אירוע נרצה לעשות לעסק ואיך הוא יקדם אותנו. במאמר זה אנחנו נעבור על סוגי האירועים העסקיים ומה היתרונות של אותו סוג אירוע ולאן הוא יכול למנף את העסק שלך.

השקה

השקה היא בעצם אירוע בו מציגים לציבור הרחב מוצר חדש או טכנולוגיה חדשה מבית עסק מסוים. זהו בדרך כלל אירוע סגור אך, בהתאם לגודל העסק, לתקציב והודות לטכנולוגיה המתקדמת, אירוע השקה בדרך כלל משודר באמצעי תקשורת או בצורה מקוונת. מומלץ לעשות השקה באולם אירועים מכובד אשר יש בו מקום גם לקבלת פנים בדק, או מרפסת רחבה כלשהי, שם אורחי ההשקה ייהנו לרוב משתייה ומתאבנים. את חשיפת המוצר החדיש או הטכנולוגיה החדשה מומלץ לעשות באולם נוח ורחב עם במה מוגבהת הכוללת מערכת הגברה וסטנד נואמים. חשוב גם להשקה להזמין אנשים שהם מעצבי דעת קהל-שדעתם משפיע על ציבור מעריציהם ושיש להם עוקבים רבים ברשתות החברתיות.  עוד פרמטר חשוב בהשקה הוא שילוט של המוצר או הטכנולוגיה החדשה באמצעות רול אפים ופוסטרים, כדי שכל אורחי ההשקה יזכרו את המוצר החדש של החברה גם ביום שלמחרת. היתרון הגדול של אירוע השקה, שאם אורחי ההשקה ייהנו מהאירוע ויקבלו מזכרת שקשורה למוצר המושק, המוצר יקבל פידבקים חיוביים וגם יוכלו להיווצר שיתופי פעולה עם אותם מעצבי דעת קהל שהגיעו לאירוע.

מסיבת עיתונאים

אירוע מסוג מסיבת עיתונאים בדרך כלל מיועד לחשיפת מידע חדש לציבור דרך גופי תקשורת מרכזיים, בין אם בעיתון, רדיו או טלוויזיה. באירוע מסוג זה, בעל אירוע יכול להחליט בנציגים של אילו ערוצי תקשורת מוזמנים לאירוע, או לחלופין לקיים מסיבת עיתונאים פתוחה לכלל גופי התקשורת. ניתן להחליט אם מסיבת עיתונאים תהיה פתוחה לשאלות או שמדובר בהצהרה בלבד ללא שאלות. בדרך כלל פוליטיקאים ו/או אנשי ציבור מרכזיים מקיימים מסיבת עיתונאים בה הם רוצים לצאת בהצהרה חשובה על נושא מסוים, אך לפעמים גם ספורטאים או אנשים הקשורים למועדון ספורט כזה או אחר בוחרים להצהיר על משהו במסיבת עיתונאים. אירוע מסוג מסיבת עיתונאים הוא בדרך כלל אירוע יותר ענייני ולא מוגדר כמפגש חברתי, ולכן אין צורך בעיצוב מיוחד או בתפריט כלשהו.

מסיבת עובדים

מסיבת עובדים לרגל חג מסוים או אירוע בחברה, כגון הצלחה במכירות, היא בדרך כלל אירוע מושקע המיועד לתת לעובדים איזו הכרת תודה על עבודתם הקשה, בארגון אירוע בלתי נשכח. במסיבות עובדים בדרך כלל יהיו דברים שימשכו את קהל העובדים שלך: בר אקטיבי, מוזיקה עכשווית, נשנושים ותפריט עשיר, ואפילו הופעת אומן ידוע. מה שמומלץ בדרך כלל במסיבות מסוג זה הם האטרקציות הקטנות  מסביב- קוקטיילים צבעוניים, חלוקת צ'ייסרים ברחבת הריקודים, דוכן מתוקים או דוכני אוכל מהיר, חלוקת אביזרים לרחבה כמו משרוקיות, שרשראות צבעוניות וכדומה. במסיבות כאלו מומלץ לשים שילוט של מייצג של מקום העבודה, במיוחד כשנותנים לעובדים להזמין בני משפחה או חברים. מסיבות ואירועים מסוג אלו תורמים לגיבוש בין חברי הצוות ולהעלאת המוטיבציה של חברי הצוות. 

כנסים עסקיים במלון באילת

אם מתחשק לכם לשלב נופש וכנס של העבודה, מלון באילת הוא אחד המקומות האופטימליים לכך. בכנס עסקי במלון תוכלו לשלב הקניית ערך מוסף לעובדי החברה בהרצאות וסמינרים מעניינים, אוכל עשיר בחדר האוכל של המלון, ושאר האטרקציות במלון כדוגמת בריכה וכדומה. יש באילת כמה וכמה מלונות בו תוכלו לערוך כנס עסקי באילת, כל מה שתצטרכו זה אולם הרצאות אחד או שניים המתאים לפי מספר העובדים אצלכם בחברה, ואטרקציות המלון עצמו אשר יתאימו לעובדי החברה וילדיהם. לערוך כנס עסקי במלון זה משתלם לשני הצדדים, גם עובדי החברה נהנים במלון ושירותיו, וגם המלון מקבל פרסום חיובי במהלך הכנס.

לסיכום, אלו סוגי האירועים העסקיים המרכזיים שניתן לערוך באילת. בהתאם למטרת האירוע, חשוב להבין מה צוות העובדים מחפשים באירוע מסוג זה ומה מנהל האירוע רוצה להשיג ולהקנות לעובדיו במסגרת אירוע זה.