בניית אתרים באילת

תוכן עניינים

יש לכם רעיון ממש טוב לעסק? אתם עצמאיים? יזמים בנשמתכם? אם עניתם "כן" אפילו על שאלה אחת בלבד וודאי כבר שמעתם מהיקרים לכם (או חוויתם על בשרכם) שלא מספיק רעיון טוב כדי לגרום לעסק להצליח ובלי פרסום מתאים, גם העסק הטוב ביותר עשוי להכשל.

למעשה, החלק הקל ביותר בבניית עסק הוא לחשוב על רעיון טוב אבל עסקים רבים (ונהדרים) נסגרים חרף הפוטנציאל הרב שיש להם, מהסיבה הפשוטה שהם לא מצליחים למשוך לקוחות.

מה עושים? הפתרון הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים אבל הוא דורש בדרך כלל עזרה של אנשי מקצוע – בניית אתר עסקי!

אם אתה לא שם – אתה לא קיים

אם תחשבו על זה, זה הרי ברור – אנשים רבים מעדיפים לחסוך מעצמם את החיפוש הפיזי אחר המוצר הרצוי ואין פשוט וקל יותר מאשר לבצע סקר שוק, השוואת מחירים וגם רכישה ממשית באמצעות המרשתת. אם כך, אתר עסקי הוא כרטיס הביקור שלכם, על אחת כמה וכמה בתקופת הקורונה בה אנשים מסתגרים בבתים (לעתים שלא מבחירה) לתקופות ממושכות.

ואם כולם נמצאים ברשת, אתר עסקי הוא לא רק כדאי, אלא מוצר חובה שכל עסק חייב להצטייד בו אם הוא רוצה להצליח למשוך לקוחות חדשים ולשמר לקוחות וותיקים.

נוכחות חזקה ומיתוג אטרקטיבי

בעלי עסקים פרטיים באילת יעידו שלא מספיק לבנות אתר אינטרנט, הוא גם צריך להיות מספיק בולט על מנת לבדל אותם מעסקים אחרים בעיר ועל כן בניית אתרים באילת היא חשובה פי כמה וכמה.

מדובר בעיר תוססת שחיה 24/7  עם תיירים מישראל ומחו"ל שפוקדים אותה לאורך השנה כולה, אך מנגד היא קטנה ואינטימית משהו כך שריבוי העסקים בה יוצר תחרות קשה שמצריך את היזמים השונים לנקוט בפעילות שיווק אינטנסיבית ומקורית.

על מנת לבלוט מעל המתחברים ולחדור לתודעת הלקוח, הקפידו לבחור חברת בניית אתרים אמינה ומקצועית שתבנה עבורכם אתר מדויק לצרכים שלכם, עם מיקוד וקשב לצרכי הלקוחות הפונציאליים שלכם כך שהם יבחרו בכם על פני המתחרים במנוע החיפוש ולאחר שיקליקו ויכנסו דווקא לאתר שלכם – לא ירצו לעזוב.

קידום אורגני וקידום ממומן

לצד אתר מנצח עם מיתוג מתאים ותוכן עשיר, חשוב להקפיד על תנועה בלתי פוסקת שתגדיל את הלידים, המכירות וגם ההמלצות שתקבלו דרך האתר שלכם. את התנועה הזאת יבצע צוות האתר או יועץ שיווקי חיצוני באמצעות מגוון אופציות קידום.

קידום אתרים באילת הוא אחד הדברים שהכי חשוב לשים עליהם דגש ואם יש לכם ספק, אתם מוזמנים לנהל רישום קצרצר ולעקוב אחר מספר הפניות והעסקאות שסגרתם בלי קידום ממומן ואיתו.

על מנת לתת לכם תמורה גבוהה לתקציב הקמפיין, את הקידום יתרגטו מיטב המומחים בהתאם לסוג העסק שלכם וקהל היעד אליו אתם פונים מתוך הבנה ששיווק עסקים באילת לא דומה לשיווק בשאר חלקי הארץ – מדובר בעיר מגוונת בה תיירים מחו"ל, מטיילים מישראל וגם תושבי קבע ועל כך הפן השיווקי בה שונה מזה שמאפיין את ירושלים או אפילו ערים תוססות כמו תל אביב.

בניית אתרים מקצועית

אחרי שהשתכנעתם שאתר הוא מוצר חובה שבלעדיו העסק שלכם לא יכול להתקיים ולשרוד, יש סבירות גבוהה שתשתעשעו בבניית אתר בעצמכם דרך אחת הפלטפורמות האינטרנטיות שמאפשרות זאת.

הרשו לנו לתת לכם עצה שתחסוך לכם זמן וכאב ראש – אל.

מעבר לשעות הארוכות שתבזבזו על הכרות עם הפלטפורמה והפיצ'רים השונים (רובם בתשלום, אגב), חברה מקצועית תדאג לכם מ-א' ועד ת' ותבטיח רמה גבוהה שתתבטא בסופו של דבר בתנועה והכנסות גבוהות יותר מהאתר.

בנוסף לאתר עצמו, תהיה החברה אחראית על עיצוב גרפי מתאים, גיבוי התכנים ואחסונם, התאמת האתר למכשירים השונים (מחשב, טבלט, פלאפון) והדפדפנים השונים, התאמה למנועי החיפוש, תמיכה טכנית וליווי מקצועי.

כמה זה עולה?

זו כנראה שאלת השאלות בסופו של דבר וכמו כל נושא כמעט – זה תלוי.

במה זה תלוי?

  1. בסוג האתר – האם מדובר בחנות, בלוג, דף נחיתה או פורטפוליו. דף נחיתה יהיה זול משמעותית מחנות בה פלטפורמת מסחר למשל.
  2. עלויות נלוות – דומיין, אחסון וכד' – האם הן חלק מהחבילה או תשלומים נפרדים.
  3. האם מדובר בתשלום חד פעמי או תשלום חודשי שכולל תחזוקה שוטפת.
  4. מי מבצע את העבודה – פרילנסר או חברה.

ובכל זאת, אם נרד לשורה התחתונה – מדובר בטווח שנע על פי רוב בין 500-1000 ₪ עבור בניית דף נחיתה ע"י פרילנסר (1400-3500 ע"י חברה) ועד 6000-35000 ₪ לבניית אתר הכולל חנות ע"י חברה מקצועית (3000-5000 ע"י פרילנסר). מעבר לכך יש את נושא קידום האתר ניתן לעבור למחירון קידום אתרים אורגני כאן