קידום אתרים באמצעות קניית קישורים

תוכן עניינים

בתור בעלי עסק באילת שמפעילים אתר אינטרנט – אין ספק שאתם מודעים לחשיבות של קידום אתרים, אבל האם אתם מכירים את השיטה של קנית קישורים? המשיכו לקרוא כדי להבין עוד על אסטרטגיה זו ואיך היא יכולה לסייע לכם.  

מהי קנית קישורים?

כפי שהשם מרמז, קנית קישורים, או בניית קישורים איכותיים, קשורה בתהליך של קבלת קישורים לאתר שלכם.

זה יותר מאשר רק פרסום קישורים המפנים חזרה לדומיין שלכם מכל מקום באינטרנט. גישה זו לא תגביר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש. במקום זאת, עליכם לאזן את האסטרטגיה שלכם ולבנות מערכות יחסים עם אתרים נוספים ולקנות קישורים רק כאשר הם בעלי ערך ורלוונטיים למשתמשים.

היתרונות של קישורים לקידום

להלן מספר יתרונות עיקריים לפיתוח אסטרטגיית בניית קישורים איכותיים.

1. קישורים מעניקים לכם אמינות

קישורים מספקים לאתר שלכם אמינות, מכיוון שהם משמשים כאינדיקטורים של צד שלישי לחוזק הסמכותי של הדומיין שלכם. גוגל שואפת לספק למשתמשים את התוצאות הרלוונטיות ביותר. לשם כך, היא מדרגת יותר גבוה מקורות "סמכותיים". ככל שמספר הקישורים האיכותיים המפנים לאתר שלכם גבוה יותר, כך האמינות שלכם גבוהה יותר.

שאפו לבנות קישורים מאתרים מוסמכים בלבד – חמישה קישורים טובים תמיד עולים על 50 קישורים רעים. כדאי גם לחשוב על מספר הדומיינים שמהם אתם מקשרים – עדיף לקבל 10 קישורים מ- 10 דומיינים סמכותיים שונים מאשר 10 רק מאחד.

2. גוגל משתמשת בקישורים כדי לדרג את האתר שלכם

בלי בניית קישורים אתם לא מתייחסים ליותר ממחצית משיקולי הדירוג של גוגל. קישורים חשובים מאוד לגוגל – למעשה זה כמעט בלתי אפשרי עבור גוגל לדרג את האתר שלכם אם אין לכם קישורים שמפנים אליו, לא משנה כמה תוכן יש באתר האינטרנט. על מנת להיות מדורגים גבוה יותר מהמתחרים שלכם אתם צריכים יותר קישורים שמפנים אליכם מאשר שיש להם.

שימו לב לפרקטיקות שהאלגוריתם של גוגל תומך בהן, כלומר שיטות שבונות את הערך והסמכות שלא האתר שלכם. צרו תוכן ייחודי ומקורי ושתפו אותו. צרו קישורים מהימנים, מגוונים ורלוונטיים כדי לבנות תוצאות טובות יותר.

3. קישורים יגרמו לכם להגדיל את התעבורה באינטרנט

בניית קישורים לקידום היא אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך קהלים רלוונטיים מאתרים בתעשייה. על ידי מיקוד לקהלים ולנישות רלוונטיות תוכלו לשפר את הטראפיק ממקורות חיצוניים – ותעבורת אינטרנט היא אינדיקטור טוב להצלחת האתר שלכם.

4. יותר הזדמנויות הכנסה ומכירות נוספות

 יותר טראפיק ומדדי אנליטיקס טובים יותר משמעם יותר הזדמנויות ליצירת הכנסות. האתר שלכם יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש, ויוביל אליכם יותר לקוחות פוטנציאליים. המשמעות היא שתוכלו למכור יותר מוצרים ושירותים – כמו גם לייצר אפיקי הכנסה חדשים.

5. שיפור מערכות היחסים בתעשייה שלכם

 אם תעשו כפי שגוגל ממליצה ותתמקדו בבניית קישורים בנישת התעשייה שלכם, לא רק שתצרו קישורים רלוונטיים – אלא תובילו לקשר הדוק יותר עם שחקנים סמכותיים במגזר שלכם. זה יכול לפתוח הזדמנויות גם לאפיקים אחרים של שיתוף פעולה

6. התלבטו כקול סמכותי

באופן טבעי, אתם רוצים שהמותג שלכם יהיה בחזית התעשייה שלכם ובניית קישורים מתמשכת יכולה לעזור לכם לעשות זאת. כמותג מוביל אתם תחוו מכירות והכנסות טובות יותר מכיוון שאנשים יראו בכם דמות מהימנה. כקול סמכותי, העסק שלכם יוביל את דעת הקהל בתחום.

לסיכום

קניית מאמרים וקישורים זו דרך מעולה לקדם את האתר שלכם קידום אורגני במנועי החיפוש ולהביא למכירות נוספות. אם עוד לא התחלתם לעשות זאת – זה הזמן!