קידום אתרים באילת והערבה

קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש היא משימה שבדר"כ שמורה למקדמי אתרים וצוות seo, כשאנו מדברים על קידום אתרים מקומי לפעמים ניתן לעשות את זה לבד, כמובן שרק במידה ויש לנו אתר אינטרנט לקדם מילות המפתח לא בתחרות מאוד גבוהה הכוונה היא לא אם נרצה לעשות קידום למלון באילת או בית קפה באילת, אבל אם נרצה לקדם מילה כמו עוגות באילת אני מאמין שאם תקראו את המדריך הזה לקידום אתרים אורגני תצליחו לבד.

איך מתחילים לקדם עסק באילת לבד ?

  1. על מנת לקדם את העסק שלנו לבד אנו צריכים אתר אינטרנט, אם יש לנו אתר נוכל להשתמש במדריך הזה להתחיל לקדם אותו, במידה ואין לנו אתר אפשר לפנות לחברה לבניית אתרים באילת או להשתמש במדריך הזה לבנות אתר לבד.
  2. כרטיס עסק בגוגל מפות עם כתובת מדויקת של העסק שלכם, אם אתם לא יודעים להקים מפה בגוגל יש מדריך מצוין כאן. 
  3. עמוד פייסבוק – שמחובר לאתר  .
  4. עמוד אינסטגרם – שמחובר לאתר. 
  5. עמוד גוגל מפות שמחובר לאתר. 
  6. טריפ אדוויזר למי שרלוונטי 
  7. כרטיס עסק באיזי

מאמרים אורחים בבלוגים של עסקים מאילת

מומלץ לנו ליצור שיתופי פעולה עם עסקים שחופפים לנו ויש להם אתרי אינטרנט עם בלוג, למשל כתיבת מדריך לאפיית עוגות באתר של יום יום באילת, או לכתוב הסבר על מה זה מטבעות מבוזרים ? לבלוג שקשור במטבע מבוזר במידה וזה התחום שלכם, יש עדיפות לאתרים אשר חופפים אתכם את העיסוק העיקרי שלכם או אתרים שמדורגים גבוהה בגוגל .

דירוגים במפה / ב כרטיס העסק של גוגל

כשאנו מקדמים עסק מקומי אנו מאוד רוצים לעלות בתוצאות חיפוש מקומיות, הכוונה אם נרשום קידום אתרים באילת האתר שלנו יעלה במקום השני בגוגל מפות המקום הראשון שמור במקרה הזה לאתר הראשי של קבוצות פיקסר, לכן אם יש לכם עסק אילתי למשל בית מלון באילת, תרצו שאנשים מבקרים באילת ו מחפשים בגוגל את הביטוי "בית מלון" יגיעו למפה שלכם ( מצרף צילום מסך על מנת ש תבינו את הכוונה )

Copyright © 2021 fixer