סופרמרקטים באילת שאולי אתם לא מכירים

מעדניות באילת

באילת ישנם מספר מעדניות אשר נותנות שירות לתושבי העיר אילת, אומנם רשת טיב טעם לא הגיעה לאילת אך יש מספר מעדניות יחיסתית גדולות בעיר אשר ניתן בהם למצוא מאכילים כמו שרימפסים, פירות ים, בייקון, ומטעמים מכל העולם.

מה ההבדל בין סופר למעדנייה באילת ?

  1. זמינות – לרוב סופרים באילת יעבדו בימים א-ו ויפתחו שוב במוצ"ש לעומת זאת סופר לא כשר באילת פתוח גם שישי ושבת ויש כאלו שפתוחים עד 23:00 בלילה כל יום מ 8:00 בבוקר. 
  2. מוצרים – לרוב המוצרים במעדנייה לא כשרה יהיהו מכל העולם, לכן ניתן למצוא גם גלידות מיוחדות ואפילו מיונז מהולנד (למרות שאילת מרוחקת מאוד יש סחורה שמגיע לעיר מכל העולם) 
  3. טריות – ברוב המעדניות ניתן למצוא בשר, עופות, דגים וגבינות מיוחדים וטריים, כמובן שרוב פירות הים באילת מגיעים מהצפון קפואים.

איזה מעדניות יש באילת

מעדניית דניאל

המעדניה הגדולה ביותר באילת ניתן למצוא מוצרים מכל העולם כולל אלכוהול, שתייה קלה וגלידות שהמעדנייה מוכרת בבלעדיות באילת.

המעדנייה פתוחה כל השנה כולל שישי ושבת ( בכיפור סגור) בימים א-ו' מהשעה 08:00-23:00 וביום שבת מ 09:00-23:00 כמו כן בצמוד למעדניית דניאל באילת יש פיצה פפרוני שהיא כמו השם פיצה לא כשרה, הפיצה משדרגת את חווית הקנייה מאוד לדעתי כי ניתן להזמין פיצה לקנות כמה דברים בסופר ולחזור הבתיה / לחדר שלנו במלון או יחדית הנופש. המעדנייה ממוקמת במרכז העיר אילת (רזין)

מעדניית גסטרונום

המעדנייה הקטנה ממוקמת במרכז מסחרי באילת שנקרא "איזדור" במעדנייה ניתן למצוא נקניקים, בשר לבן לחמים ועוד המעדנייה אומנם לא כשרה אבל היא לא עובדת בשישי שבת בכלל. המעדנייה פתוחה בימים ראשון עד חמישי מהשעה 09:00-21:00 ובשישי עד 18:00

גורמה

עוד מעדנייה יחסית גדולה באילת נקראת גורמה, שעות הפעילות לא מופיעות בכרטיס העסק שלהם בגוגל אז אל תיתפסו אותו במילה אבל עקרונית הם כל השבוע עד השעה 22:00 שיש ושבת עד השעה 20:00 הם ממוקמים בעיר מתחת לחנות מוצצים.

סיכום מעדניות באילת

לסיכום מעדניית דניאל במרכז העיר היא המעדניה שפתוחה הכי הרבה שעות במהלך היום והסופ"ש, לכן אם צריכים מוצרים מיוחדים בשעות מיוחדות זאת הכתובת היחידה בעיר שניתן לקנות מוצרים של סופרמרקט גדול עד 23:00 בלילה כל יום, הפיצה שצמודה למעדניה פתוחה עד 1:00 בלילה שזה בפנה עצמו יתרון משמעותי ללקוחות של מעדניית דניאל. כמו כן מביקורות שראינו באינטרנט המעדנייה מובילה ובגדול לגורמה אין ביקורות בגוגל והביקורות באיזי לא מחמיאות, לעומת זאת למעדניית דניאל יש מעל 360 ביקורות בממוצע של 4.2 כוכבים לכן זאת הבחירה המעודפת שלי כשאני רוצה לםנק את עצמי במאכלי גורמה