קידום אתרים ממומן באילת

קידום אתרים ממומן מתחלק ל – 2 במיוחד בעיר אילת, כשנרצה לבנות מודעות גוגל נבנה מודעה אחת ל- חיפושים מקומיים באילת ומודעה שניה לחיפושים בכל הארץ.

הקמת מודעות גוגל באילת

יש לנו לקוח שיש לו עסק לבלונים באילת, הקמנו ללקוח מודעה אחת לעיר אילת ש מילות המפתח שלה הם "בלונים" סידור חדר בלונים" וכו' ומודעה שנייה לכל הארץ עם מילות המפתח המדויקת [בלונים באילת ] ברגע שנוסיף את [] הכוונה היא "ביטוי מדויק" כי אנו לא רוצים שיקליקו על המודעות שלנו סתם. 

הקמת מודעות תמונה בגוגל

במנוע החיפוש גוגל יש מודעה שנקראת gDN אלו מודעות תמונה שאפשר לפרסם באתרים משלמים, שיווק זה יעיל מכוון שאפשר להטמיע מודעות גוגל באתרים אילתים שיש להם את רשת השותפים של גוגל ( יש המון באילת)  כמו כן ניתן להקים מודעות לטרגת קהל מאוד ספציפי ב אילת למשל כל האנשים באילת שנכנסו לאתר חדשות מסוים או כל האילתים שגלשו באתר רסט.

מודעת יו טיוב / וידיאו

אילת עיר השמש והכיף הנצחי מקשיבים למוזיקה כל הזמן, ואיך עושים את זה דרך יוטיוב לכן כדאי מאוד להקים מודעת וידאו בערוץ יוטיוב במיוחד ו יש לחם ג'ינגל נחמד שגם מפרסם אתכם על הדרך המודעות יחסית זולות ותורמות מאוד למודעות המותג באילת

מודעות מיקום ו התקשר עכשיו

מומלץ לחבר את המפה שלכם בגוגל למנהל המודעות שלכם ואז להקים מודעה לפי מיקום ולחבר את המפה זו מודעה מושלמת למשל למסעדה באילת, המודעה עולה לפי מיקום של הלקוח. מודעה  התקשר עכשיו  מעולה לעסקים מאילת מכיוון ש המודעה גם מופיעה בגוגל מפות וגם ברשת החיפוש יש לה כותרת וגוף קצר והעיקר הוא מספר הטלפון המודעה מאוד מתאימה לעסקי המשלוחים באילת ובעיקר לעסקים שעושים משלוחי אוכל באילת

Copyright © 2021 fixer